Age Beauty Secret Emulzia 50ml

Dostupnosť: Na sklade

Produkt je dostupný len v partnerských kozmetických salónoch a dermatologických centrách

Kód: B233

Kategórie: ,

Výnimočná luxusná omladzujúca emulzia  s príjemnou a ľahkou textúrou znovu aktivuje kód mladosti s extraktom z kmeňových buniek z paradajok, morskou riasou Undaria a bioaktívnymi peptidmi s vyživujúcim efektom, vyplňujúca vrásky, ktorá znovu pomáha vytvoriť stratený objem pleti. Zároveň pleť vypína a predchádza padaniu pleti či uvoľňovaniu pokožky (vytváraniu kožných rias a previsov). Dodáva tvári žiarivý a kompaktný vzhľad, čím pleť zjednocuje. Pre zrelú pleť doporučujeme na deň a na noc kombinovať s výživným krémom Age Beauty Secret. Pre mladšiu resp.mastnejší typ môžete emulziu používať na deň aj noc.

BIOAKTÍVNY PEPTID – ochranca genómovaj integrity. Podporuje prirodzený mechanizmus regenerácie a výmeny poškodeného DNA a chráni pleť pred UV lúčmi a znečistením.

MORSKÁ RIASA UNDARIA – obsahuje spóry, ktoré sú považované za koncentrát života, schopný reaktivovať 14 génov obsiahnutých v kohézii extracelulárnej matice pleti.

EXTRAKT Z KMEŇOVÝCH BUNIEK Z PARADAJOK – inovatívna aktívna látka, ktorá má schopnosť chrániť pleť pred znečistením zo životného prostredia. Zlepšuje bunečnú vitalitu a žiarivosť, konzervuje kolagén a prispieva k ochrane a regenerácii DNA.

Produkt ešte nebol hodnotený.

Pridajte svoje hodnotenie