Age Beauty Secret Krém okolo očí a úst 30 ml

Dostupnosť: Na sklade

Produkt je dostupný len v partnerských kozmetických salónoch a dermatologických centrách

Kód: B235

Kategórie: ,

Skutočný zázrak s ultra výživnou textúrou Krém okol očí a úst AGE BEAUTY SECRET 30 ml znovu aktivuje kód mladosti s extraktom z kmeňových buniek z paradajok, morskou riasou Undaria a bioaktívnymi peptidmi s vyživujúcim efektom, vyplňujúca vrásky, zlepšuje elasticitu a pevnosť. Zároveň pleť vypína a predchádza padaniu pleti či uvoľňovaniu pokožky (vytváraniu kožných rias a previsov). Dodáva tvári žiarivý a kompaktný vzhľad, znižuje tvorbu opuchov a kruhov.

BIOAKTÍVNY PEPTID – ochranca genómovaj integrity. Podporuje prirodzený mechanizmus regenerácie a výmeny poškodeného DNA a chráni pleť pred UV lúčmi a znečistením.

MORSKÁ RIASA UNDARIA – obsahuje spóry, ktoré sú považované za koncentrát života, schopný reaktivovať 14 génov obsiahnutých v kohézii extracelulárnej matice pleti.

EXTRAKT Z KMEŇOVÝCH BUNIEK Z PARADAJOK – inovatívna aktívna látka, ktorá má schopnosť chrániť pleť pred znečistením zo životného prostredia. Zlepšuje bunečnú vitalitu a žiarivosť, konzervuje kolagén a prispieva k ochrane a regenerácii DNA.

Produkt ešte nebol hodnotený.

Pridajte svoje hodnotenie