PROFI SET AGE BEAUTY SECRET na 5 ošetrení

Dostupnosť: Na sklade

Len pre dermatologické a profesionálne salóny

Kód: B230

Kategórie: ,

Objem, výplň, lifting a výživa pleti

Profesionálne kozmetické prémium ošetrenie AGE BEAUTY SECRET vynájdené pokročilými technológiami, ktré zvyšujú a podporujú celkový prienik aktívnych látok a zaisťujú účinnosť a intenzitu produktov

SET na 5 profesionálnych kozmetických ošetrení :

5 x sérum TRIPLEPERFECTION  

morská riasa Undaria + bioaktívne peptidy + extrakt z kmeňových buniek paradajok 

Sérum s maximálnou koncentráciou aktívnych látok pre trojitú dokonalosť. Jej formula, ktorá je špecifický navrhnutá na zlepšenie doručenia aktívnych látok, pôsobí na hlavné nedokonalosti spôsobené starnutím. Ďalej pomáha pleti znovu získať tonus a elasticitu. 

5 x sérum – maska STRETCHEFFEC 

Textrakt z kmeňových buniek z paradajok + bioaktívne peptidy 

Sérum s multi-funkčnou formulou, ktorá sa aplikuje na krk ako maska. Po aplikácii predlžuje jeho účinok ako sérum. Takisto sa tiež na tvári okamžite rozpúšťa a vykonáva kozmetický “napínací” efekt, ktorý pomáha potlačiť nedokonalosti spojené so starnutím pleti. Obnovuje prirodzenú žiarivosť tváre a krku, dodáva im krásutypickú pre mladú pleť a zanecháva jej výnimočný hodvábny efekt. 

5 x maska   IONICENERGY  

vysoká koncentrácia čistého extraktu z morských rias 

Revolučná kozmetická maska, postavená z nasýtených morských polysacharidov bio-matricového filmu, ktorý pôsobí ako uvoľňovací systém. Vďaka jej štruktúre, vtedy keď je polymér aktivovaný, umožňuje uvoľnenie kozmeticky aktívnych ióntov sodíka a vápnika, ktoré prenikajú do vrstiev pleti pomocou osmotického účinku. Pleťvyzerá hladšie a preukazuje okamžitú pevnosť, jednotnosť a hebkosť. 

AKTÍVNE LÁTKY :

BIOAKTÍVNY PEPTID (acetylene hexapeptid-51 amid) = vyhladenie pleti a jej spevnenie

Génová integrita: znižuje poškodenie DNA. Je kľúčovým prvkom pri ochrane životného kódu pleti. Posilňuje prirodzený mechanizmus opravy DNA. Aktivuje cesty pre opravu DNA. Chráni DNA a bunky pred UV lúčmi a znečistením. Zvráti bunečné starnutie.

Morská riasa UNDARIA (makroriasa) = vypnutie pleti a jej zjemnenie

Riasa obsahuje spóry, ktoré sú považované za koncentrát života, ktorý dokáže opätovne aktivovať 14 génov, podieľajúcich sa na zhustení bunečnej matrice pleti.

RASTLINNÉ KMEŇOVÉ BUNKY Z PARADAJOK = obnovenie objemu a oživenie pleti

 Inovatívna účinná zložka, ktorá dokáže ochrániť pleť pred znečistením z vonkajšieho prostredia. Zvyšuje vitalitu buniek, chráni kolagén, pomáha chrániť a opravovať DNA. Zvyšuje jas pleti.

Produkt ešte nebol hodnotený.

Pridajte svoje hodnotenie