Creative Beauty, s.r.o.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok   8:00 - 16:00
bioline jato logo

Tajomstvo krásy

Bioline Jató je synonymom kvality, výskumu a profesionality. To sú základné hodnoty spoločnosti, ktoré už vyše 40 rokov spája neustály vedecký výskum a prislúchajúce masáže, ktoré optimalizujú a garantujú výsledky.

Aplikovanie postupov a špeciálnych procedúr počas profesionálnych kozmetických ošetrení je misiou spoločnosti, ktorá bola vybudovaná na intuícii zakladateľky Clary Machielly Corradiny a dedukcii jej rodiny.

Kvalita, vedecký prínos a vášeň pre svet krásy sú tajomstvom úspechu tejto značky, ktorá vyhráva u kozmetických profesionáloch po celom svete.

S hi-tech profesionálnou luxusnou talianskou derma-kozmetikou Bioline Jató máte istotu, že používate produkty s najnovšími kozmetologickými aktívnymi látkami a vysokými koncentráciami pri zachovaní maximálnej bezpečnosti a okamžite viditeľnych výsledkoch.

Spoločnosť Bioline Jató má právnu formu ,,Società Benefit” vo význame benefičná spoločnosť, ktorá spája cieľ zisku s cieľom vytvárať pozitívny vplyv na spoločnosť a životné prostredie a ktorá funguje transparentným, zodpovedným a trvalo udržateľným spôsobom. Každoročne je teda možné preukázať konkrétne činy a ciele ako sa spoločnosť podieľa na všeobecnom prospechu.

woman bioline jató

Po založení profesionálnej školy krásy v roku 1970 založila Clara Macchiella Corradini Bioline Jatò. V priebehu rokov a na základe svojich skúseností z prvej ruky Clara nakoniec pocítila, že sú potrebné vysoko účinné produkty starostlivosti o pleť. Preto sa v roku 1979 rozhodla vytvoriť Bioline s cieľom ponúknuť pracovnú metódu založenú na dokonalej synergii medzi produktmi a profesionálnymi ošetreniami schopnými vykonávať 100% prispôsobiteľné ošetrenia. Exkluzívne manuálne ťahy systému Bioline Jatò ® System sú celosvetovo rozpoznateľné a predstavujú príbeh inovácií, ktoré tak ako dnes, aj v minulosti kvalifikujú vzťah medzi kozmetičkou a klientom.

BIOLINE JATÓ Vášmu salónu prinesie množstvo výhod:

TRADÍCIA

Značka Bioline Jató bola založená v roku 1979. Dnes pôsobí už v 50 krajinách sveta. Vyše 40 rokov na trhu znamená istotu, že získavate úspešného, kvalitného a rokmi prevereného obchodného partnera, ktorý je tu vždy pre vás.

KVALITA

Poskytuje výrobky prvotriednej vysokej kvality, ktoré sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu tváre a tela, s čo najväčším využitím súčinnosti medzi prírodou a vedeckým výskumom. Bioline Jató využíva najmodernejšie aktívne látky udržateľne získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a extrakty z mora.

TECHNOLÓGIA

BIOLINE JATÓ sa drží na špičke vo využití najnovších biotechnológií. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie – v roku 2005, len o 4 roky neskôr v už v 2009-tom predstavil vo svojich zloženiach rastlinné kmeňové bunky a dodnes sú priekopníkmi. Vytvárajú trendy v aktívnych látkach a aj ich nosičoch, ktoré zabezpečia hlbšiu a dlhotrvajúcu účinnosť aktívnej látky. To vďaka Neustálemu výskumu v spolupráci s odborníkmi z mnohých oblastí. Preto máte istotu, že Váš salón bude pracovať  s najnovšími technológiami a trendami vo svete kozmetiky.

PROFESIONÁLNA KOZMETOLÓGIA

V širokom sortimente produktov, ktoré možno rôzne kombinovať, nájdete riešenie pre všetky nedokonalosti pokožky. Ošetrenie možno prispôsobiť aj z hľadiska financií – od ekonomického ošetrenia až po luxusné. Ošetrenie a špecializované masáže si možno vyskúšať aj v praxi na našich seminároch, samozrejmé sú aj technické konzultácie s odborníkmi, manuály s protokolmi /postupmi ošetrení a ďalšie marketingové materiály.

RAST VÁŠHO SALÓNU

V našich vzdelávacích projektoch Vám pomôžeme prispôsobiť služby, aby vyhovovali potrebám Vašich konečných zákazníkov. Poradíme, akým spôsobom vyprofilovať kozmetický salón tak, aby klienti získali nielen zdravý a krásny vzhľad, ale aj neuveriteľný pocit psychického a fyzického wellnessu.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Naši klienti oceňujú, že za nimi ako opora stojí silný partner, ktorému môžu ponechať veľa svojich starostí. Budeme Vám pomáhať vo vzdelávaní a rozvoji salónu, zatiaľ kým Vy sa môžete venovať svojej odbornej práci. Môžete využívať výhodné akčné ponuky zamerané nielen na profesionálne použitie ale aj pre Vašich klientov. Vášmu salónu sú k dispozícii marketingový a doplnkový sortiment, takže salón získa jednotný image značky Bioline Jató.

JEDNODUCHÝ ZAČIATOK

S Bioline Jató môže byť aj začiatok ľahký – zoznámime Vás s vlastnosťami a účinkami jednotlivých línií. Zároveň ponúkame výhodné štartovacie balíčky a podmienky pre začiatok práce so značkou Bioline Jató. Pravidelné nákupy sú odmeňované bonusmi a zľavami, školeniami, či zahraničnými kongresmi.

ZOSTAŇTE VŽDY V OBRAZE:

CERTIFIKÁCIE ZNAČKY:

cidesco logo

Členom prestížnej neziskovej organizácie CIDESCO: Comité International d’Esthétique et de Cosmétologie s tradíciou už od roku  1946. Ktorá poskytuje celosvetovo uznávanú kvalifikáciu pre kozmetiku, spa a wellness. V roku 2022 je v danej kategórii iba 7 členov.

ISO bioline img

Od roku 2011 je kvalita tréningových kurzov Bioline Jató pre ich exkluzívne masážne techniky a aplikačné protokoly certifikovaná normou ISO 9001 

Telefón: 0908 700 111
Werferova 1
Košice 04011