.


ELECTRA prístrojová elektrokozmetika

ELECTRA - TVÁR, KRK, DEKOLT

LIFTING KIT ( 5 x Lifting Mask + 5 x 7 ml Beauty Vital )

Špeciálny set na extra silné omladzujúce ošetrenie vhodné najmä na zvýšenie a predĺženie prístrojových ošetrení. Vhodné aj ako samostatné kozmetické omladzujúce ošetrenie. 

  1. Lifting Organic Biocellulose Mask 5 ks - najnovšia a najvyššia technologická forma masky vo forme organickej biocelulózy produkovanej špeciálnou baktériou s pepidmi Rejuveline a liftingovou Quinoa pre silný liftingový, dvíhací a vyhladzujúci efekt.
  2. Beauty Vital 5 x 7 ml - Revitalizačné výplňové sérum z línie ELECTRA proti všetkým nedokonalostiam spôsobenými starnutím. Pomáha predchádzať starnutiu a dehydratačnému procesu, zároveň udržiava mladistvosť pleti, dodáva jej vitalitu a hĺbkovú hydratáciu vďaka Nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a Kmeňovým bunkám z Echinacei, ktoré majú energizujúci a revitalizačný účinok na starnúcu pleť. 

LIFTING MASK  4 ks - Lifting 100% Organic Biocellulose Mask + Rejuline + Quinoa je najnovšia a najvyššia technologická forma masky vo forme organickej biocelulózy produkovanej špeciálnou baktériou s pepidmi Rejuveline a liftingovou Quinoa pre silný liftingový, dvíhací a vyhladzujúci efekt. Neinvazívna liftingové & tvarujúce ošetrenie v čistej biocelulóznej maske. Aktivuje látky s liftingovými a anti-ageing vlastnosťami, ktoré boli vyvinuté, aby dodali pleti okamžitý tonus, kompaktnosť a žiarivosť.

100% ORGANICKÁ BIOCELULÓZA: čistá biocelulózna tkanina v tejto maske perfektne priľne na pokožku ako druhá koža. Husto tkané vlákna vynikajú pri prenose aktívnych zložiek umožňujúc pokožke dýchať a odstraňovať povrchové nečistoty. QUINOA: 100% prírodný liftingový tensor s okamžitým filmovým efektom.  REJULINE (Acetyl decapeptide-3): protivráskový, spevňujúca aktívna látka

BEAUTY VITAL 10 x 7 ml - Revitalizačné výplňové sérum z línie ELECTRA proti všetkým nedokonalostiam spôsobenými starnutím. Pomáha predchádzať starnutiu a dehydratačnému procesu, zároveň udržiava  mladistvosť pleti, dodáva jej vitalitu a hĺbkovú hydratáciu vďaka Nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej a Kmeňovým bunkám z Echinacei, ktoré majú energizujúci a revitalizačný účinok na starnúcu pleť.

Sérum je balené v jednorázových tubách po 7 ml, rozpustné vo vode s vysokou afinitou (priľnavosťou) k pleti, rýchlou absorbciou. Vhodné najmä k neinvazívnej mezoterapii Elektroporézou. Vhodné aj pod ultrazvuk, ionoforézu, galvano, a pod. 

Bez parfumácie a bez farbív.

ELISIR 10 x 7 ml - Liftingové obnovujúce sérum z lénie ELECTRA so skľudňujúcim účinkom určené na uvoľnenú pleť, na pleť s vráskami a / alebo na citlivú pleť, ktorej dopraje okamžitú úľavu a pocit komfortu. Hydrolyzovaný GAG napomáha syntéze endogénnej kyseliny hyalurónovej, Nizkomolekulárna kyselina hyalurónová dodáva pokožke neuveriteľnú hydratáciu a zároveň v nej vytvorí vodné rezervy. Kmeňové bunky jablčníka obyčajného redukujú poškodenia spôsobené UV žiarením (Fotoageing) a enviromentálnym stresom. Extrakt zo sladkého drievka je vysoko skľudňujúci a Extrakt z ovsa pomáha preventívne pôsobiť proti škodlivým účinkom voľných radikálov a znižuje začervenanie.  

Sérum je balené v jednorázových tubách po 7 ml, rozpustné vo vode s vysokou afinitou (priľnavosťou) k pleti, rýchlou absorbciou. Vhodné najmä k neinvazívnej mezoterapii Elektroporézou. Vhodné aj pod ultrazvuk, ionoforézu, galvano, a pod.

Bez parfumácie a bez farbív.

ABM ACTIVE BEAUTY MASK  10 x 10 ml - aktívna šoková antiage maska z línie ELECTRA je ideálna, aby ste na konci poskytli ošetrenie a skľudnenie pleti po prístrojovom ošetrení. Úplne sa absorbuje do pokožky, nie je potrebnú ju zmývať. Môže byť použitá aj na domáce ošetrenie ako šokové ošetrenie, najmä po prístrojových ošetreniach. Obnovuje dobrú hydratáciu pokožky, poskytuje liftingový a výplňový efekt, viac zrelaxovanú a hladkú pokožku, znižuje vrásky a brázdy. Je to zloženie extrémne bohaté na funkčné aktívny látky vo vysokých percentách. 

Kyselina hyalurónová zabraňuje strate vody v hlbších tkanivách, obnovuje správnu úroveň hydratácie, Extrakt zo sečuánskeho korenia znižuje vrásky a produkuje príjemný lifting a dvíha pokožku. Má aj upokujúci efekt. 

Jenorázové balenie po 10 ml, jednoduché na aplikáciu. Naneste ako masku, nechajte pôsobiť 15-20 minút, potom zvyšok krátkou masážou vmasírujte. Jemne odsajte ako je potrebné. Nezmývajte.

DELICE 250 ml - Silne skľudňujúca emulzia s Prebiotikom a Acerolou z línie ELECTRA je vhodná najmä po prístrojových ošetreniach ako fotoepilácia IPL alebo laserom, dermabrazia a všade, kde potrebné vyvážiť rovnováhu kože a znížiť začervenanie či podráždenie. Obnovuje rovnováhu vlhkosti. Zloženie je bohaté na zmäkčujúce látky a vitamíny. Obsahuje inovatívny Prebiotický komplex, ktorý zachováva prirodzenú flóru pokožky. Toto Prebiotikum (inulín, alfa-glukánový oligosacharid) chráni a posilňuje prirodzenú obranyschopnosť kože proti vonkajšej agresii, stimuluje proliferáciu bakteriálnej flóry kože a rast patogénnej flóry. Epidermálny stres spôsobený laserovým alebo IPL odstraňovaním chĺpkov je zmiernený aj vďaka aktívnym zložkám ako Olej z bambuckého masla, ktorý zabraňuje a chráni pred poškodením spôsobeným vystavovaním sa slnku, Olej z baobabu je zároveň aj vynikajúci prostriedok proti starnutiu kože.

Táto emulzia s rýchlym vstrebávaním je indikovaná pre všetky situácie, keď je potrebné vyvážiť rovnováhu kože a znížiť začervenanie či podráždenie. Vhodná na tvár, krk, dekolt aj telo.


B.R.F Bio Rádiofrekvenčný soľný vodivý krém 500 ml - vodivý špecifický hydratačný krém na ošetrenie technológiou rádiofrekvencia, obohatený o vodivé soli, zvyšuje vodivosť kože a optimalizuje prenos rádiovej frekvencie. Vyvinutý tak, aby bol odolný voči teplu a stabilný dlhší čas na pokožke, umožňuje ľahké pohyby na pokožke pre pleťových aj telových ošetreniach. Vhodný na všetky typy pleti a všetky druhy rádiofrekvencie. Vhodný aj na telo.

ELECTRA - TELO

FOSFACELL 10 x 10 ml - Intenzívne anticelulitídne sérum na boj so všetkými nedostatkami spôsobenými celulitídou. Zároveň pôsobí proti zadržiavaniu nadbytočných tekutín, podporuje povrchovú mikrocirkuláciu a metabolizmus tukov. Koktejl aktívnych látok ako Lecitín, ktorý pôsobí proti lokalizovaným tukom a je tiež známy svojim lipolytickým účinkom, ktorý pomáha metabolizovaniu tukov, Kofeín, ktorý má silný tonizujúci účinok na tukové zásoby, Kmeňové bunky pupočníka ázijského, ktoré zlepšuje mikrocirkuláciu, Carnoxyn, ktorý je silným karnitínom, stimuluje použitie tukov a následne ich redukciu, Hydrolyzovaný GAG, ktorý je vo všetkých Electra sérach. 

Sérum je balené v jednorázových tubách po 10 ml, rozpustné vo vode s vysokou afinitou (priľnavosťou) k pleti, rýchlou absorbciou. Vhodné najmä k neinvazívnej mezoterapii Elektroporézou. Vhodné aj pod ultrazvuk, ionoforézu, galvano, a pod.

Bez parfumácie a bez farbív.

FOSFASLIM 10 x 10 ml - intenzívne lipolytické a tvarujúce sérum určené hlavne na lokalizované tuky, zároveň podporuje detoxikáciu tkaniva. Obsahuje Lecitín, ktorý pôsobí proti lokalizovaným tukom a je tiež známy svojim lipolytickým účinkom, ktorý pomáha metabolizovaniu tukov, Hydrolyzovaný GAG, ktorý pomáha prieniku účinných látok a odvodňovaniu zadržiavaných tekutín, Carnoxyn, ktorý je silným karnitínom, stimuluje použitie tukov a následne ich redukciu. Chráni a stimuluje mikrocirkuláciu a poskytuje tonizujúci a spevňujúci efekt vďaka lepšiemu bunkovému dýchaniu. Glykoxantín (hydrolyzovaný GAG, teofilín, teobromina, kofeín) je komplex, ktorý pomáha mobilizácii tukových kyselín a stimuluje ich enzýmy, ktoré podporuje lipolýzu.

Sérum je balené v jednorázových tubách po 10 ml, rozpustné vo vode s vysokou afinitou (priľnavosťou) k pleti, rýchlou absorbciou. Vhodné najmä k neinvazívnej mezoterapii Elektroporézou. Vhodné aj pod ultrazvuk, ionoforézu, galvano, a pod.

Bez parfumácie a bez farbív.

FOSFAGEL 500 ml , kód P010 - intenzívny gél proti celulitíde a lokalizovaným tukom. Vhodný aj na prístrojové ošetrenia ultrazvukom s nízkou aj vysokou frekvenciou, pod mezoterapiu a pod. Efektívne bojuje so všetkými prejavmi spôsobenými celulitídou a proti lokalizovaným tukovým zásobám. Znásobuje účinok ultrazvuku, keďže je bohatý na zvlhčujúce substancie a zvyšuje účinok vďaka obsahu funkčných substancií. Obsahuje Lecitín, ktorý poskytuje lipolytický účinok zvyšovaním metalizmu tukov, hydrolyzovaný GAG, ktorý posilňuje syntézu endogénnej kyseliny hyalurónovej a drenáž nadbytočných tekutín, Kmeňové bunky Pupočníka Ázijského zvyšujú funkčnosť mikrocirkulácie, Karnitín stimuluje metabolizmus a zvyšuje produkciu energie.

Gél bol vyvinutý tak, aby optimalizoval prístrojové ošetrenia, je odolný voči teplu a má dlhodbú stálosť na pokožke, čím zabezpečuje bezpečnosť ošetrenia. Nepoškodzuje prístroj, ani nespôsobuje jeho koróziu.

BRF SALINE CREAM 500 ml, kód P011 - Rádiofrekvenčný vodivý hydratačný krém určený pre technológiu rádiofrekvencie, obohatený o vodivé soli, zvyšuje vodivosť pokožky a optimalizuje jej prenos rádiovej frekvencie. 

Vyvinutý tak, aby bol odolný voči teplu a stabilný po dlhý čas na pokožke, uľahčuje pohyby na pokožke. Odporúčaný na všetky typy pleti, a to ako na tvár aj na telo.