QUIN5 multifunkčný prístroj určený pre ošetrenie tváre a tela.

20.05.2018

Vďaka synergii 5 najnovších technológií, QUIN5 ponúka viditeľné a trvalé výsledky od prvého použitia pri celkovej bezpečnosti.  Inovatívne zariadenie, ktoré daruje celému telu autentickú krásu cez koncetrované, neinvazívne a bezbolestné ošetrenie, všetko podporené vedeckými štúdiami pokožky a jej prírodzených mechanizmov. 

ELEKTROPORÉZA
ULTRAZVUK
RÁDIOFREKVENCIA
ENDODRENÁŽ  
FOTOSTIMULÁCIA

OBJAVTE DEŇ PO DNI NEUVERITEĽNÚ KRÁSU VAŠEJ POKOŽKY  

ELEKTROPORÉZA 
Túto technológiu sme predstavili na Národnom kongrese Estetickej Medicíny, Rím 2011. Nasledujúce výsledky sa dosiahli štúdiou vykonanou na 28 ženách vo veku od 21 do 60 rokov s rôznymi štádiami celulitídy. Uložené záznamy s antropometrickými a anamnestickými údajmi a psychologickými dopadom životného štýlu na nedokonalosť .

ULTRAZVUK

Výsledky dosiahnuté po štúdii na 40 pacientoch v dobrom zdraví medzi 25 až 55 rokov. Výrazná zmena váhy u 60% pacientov, ktorí zmenili svoje stravovacie návyky a nepatrná zmena váhy u tých, ktorí nezmenili svoje návyky vôbec. 

RÁDIOFREKVENCIA 

spevnenie kožných rias, výplˇv vrások, znovuvybudovanie strateného objemu termo 3D lifting a denaturácia kolagénových vlákien- 2 druhy - - 1 sonda pleťová bi-polárna rezistívna rádiofrekvencia (dermická) a - 1 sonda telová penta-polárna rezistívna rádiofrekvencia (dermická) doplnená o Biostimuláciu I.F. (infračerveným žiarením).

ENDODRENÁŽ - VÁKUOVÁ LYMFODRENÁŽ

súvislé alebo pulzné vákuum - prístrojová vákuová lymfodrenáž, detoxikácia, zmiernenie efektu pomarančovej kože a celulitídy, redukcia zadržiavania tekutín- 1 sonda s 3 rôznymi nadstavcami podľa stupňa a druhu celulitídy.

FOTOSTIMULÁCIA I.F.

stimulácia bunkového a energetického metabolizmu - dodanie energie fibroblastom zodpovedným za tvorbu kolagénu a elastínu, spevnenie kapilár vďaka infračervenému žiareniu, protizápalový a antibakteriálny účinok.

Pre viac info kliknite na odkaz vedľa.