Creative Beauty, s.r.o.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok   8:00 - 16:00
O slovo sa hlási PLATINUM

O slovo sa hlási PLATINUM

Objavte silu účinnej látky, ktorá len nedávno opustila kozmetické laboratóriá.
Je unikátna a zázračná.
Predstavujeme Vám Platinum.

Drahé kovy a minerály stále častejšie nachádzajú uplatnenie v kozmetickom priemysle. Ich silu využívali na skrášľovanie už starovekí Egypťania, pretože verili, že uchovávajú mladosť.

Účinok Platiny, ako jedného z nich na pleť je skutočne zázračný. Výskumy totiž potvrdili, že tento skvost zlepšuje imunitu kože, zvyšuje jej elasticitu, omladzuje, vyhladzuje a spevňuje, Urýchľuje tvorbu kolagénu, elastínu, zlepšuje teda stav a pružnosť pokožky, čím prispieva k redukcii vrások. Prispieva k optimálnej absorpcii všetkých aktívnych zložiek, zlepšuje hydratáciu a chráni pred voľnými radikálmi, pričom tieto výsledky dosahuje takmer okamžite.

Najmodernejší kozmetický výdobytok taktiež priaznivo vplýva aj na citlivú pleť, má silné antioxidačné účinky, regeneruje a zjemňuje povrchovú štruktúru pokožky, je vynikajúci prostriedok na akné a ideálny aj ako preventívna starostlivosť o pleť.

Produkty obsahujúce Platinum dokážu nastoliť v epiderme rovnováhu, ktorá napraví všetky nedostatky aknóznej, citlivej a zrelej pleti. Rozžiari povrch pokožky, zdokonalí vstrebávanie živín a pôsobí antibakteriálne.

Do pleti je ho ideálne aplikovať aj kyslíkovým ošetrením, pri ktorom sa častice Platiny viažu priamo s koncentrovaným kyslíkom a dosahujú výrazný liftingový efekt. Ide o netoxický spôsob ošetrovania pleti, pri ktorej neboli zistené žiadne interakcie s akýmkoľvek kozmetickým prípravkom. Je taktiež preukázané, že nanočastice po naplnení misie odchádzajú po 72 hodinách von z tela bez zvyšku.

Vyskúšajte tajomstvo Platiny, s ktorou sa kozmetický produkt bojuje proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy * for Click to select the duration you give consent until.

Telefón: 0908 700 111
Werferova 1
Košice 04011