.
EXCELENTNÉ KOZMETICKÉ FORMULY PRE INTENZÍVNE VÝSLEDKY

Línia BODY CONCEPT obsahuje inovatívne prístupy, ktoré boli vytvorené s cieľom sústrediť sa na tri hlavné problémy tela: odstránenie nedokonalostí spôsobených celulitídou, redukcia tukových zásob a vylepšenie pevnosti pleti. Exkluzívne aktívne zložky reagujú na tieto požiadavky, a to buď na každý problém jednotlivo alebo spoločne.

Široká kolekcia BODY CONCEPT produktov pre profesionálne ako aj domáce použitie, spolu so skúsenými kozmetičkami vo Vašom Beauty salóne, sú k dispozícii, aby Vám ponúkli na mieru šité a prispôsobivé ošetrenia. Našim cieľom je, aby ste sa cítili skvelo a atraktívne, a preto BODY CONCEPT pôsobí na nedostatky Vášho tela.

CÍŤ SA DOBRE, VYZERAJ DOBRE!

DRENÁŽNY ÚČINOK

CELL-REVERSE SEAWEED využíva drenážne vlastnosti stredomorských hnedých rias (Sphacelaria scoparia), ktorých extrakt bojuje proti mechanizmom zodpovedným za tvorbu nedokonalosti spôsobených celulitídou a zadržiavaním vody. Spoločne s morskou soľou, escínom a rastlinnými výťažkami posilňuje vylučovanie prebytočnej tekutiny a toxínov, zlepšuje krvný a lymfatický obeh a aktivuje telesný metabolizmus.

LIPOLYTICKÝ ÚČINOK

Kombinácia účinných zložení lipolytického komplexu v sebe spája extrémne pokročilý spôsob prenikať čo najhlbšie do pleti a dosiahnuť maximálny účinok. Má skvelé penetračné účinky a zároveň dokáže dlhšie časové obdobie do pleti uvoľňovať účinné látky, ktoré tak aktívnejšie pôsobiana naše tukové zásoby. Bráni ukladaniu tukov a zároveň stimuluje rozpad už existujúcich tukových buniek.

SPEVŇUJÚCI ÚČINOK

Jeden z hlavných dôvodov, ktorý spôsobuje viditeľné známkami starnutia ako ochabnutie pleti, či strata elasticity a pevnosti, je progresívna redukcia organického kremíka v koži. V rámci boja proti tomuto javu Pro-Elasticity komplex uzatvára kremík v organických molekulách a kombinuje ho s hydroxyprolínom, predchodcom syntézy kolagénu. Obe tieto účinné látky pôsobia v najhlbších vrstvách pleti, posilňujú jej obnovenie, zlepšujú štruktúru a kvalitu elastických vlákien.