Creative Beauty, s.r.o.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok   8:00 - 16:00
Ako si správne vybrať krém?

Ako si správne vybrať krém?

Voľba krému nie je jednoduchá úloha, pri jeho výbere je potrebné vziať do úvahy viaceré parametre ako sú alergie, typ pleti, vek, sezóna, ale aj aktuálny stav pleti – ako vyživená je vaša pokožka a či má škvrny, hĺbku vrások, za účelom získania požadovaných výsledkov.

Spravidla krém by mal byť zmenený každé tri až štyri mesiace, v závislosti na ročnom období a klímy; existujú samozrejme výnimky napríklad môže vám kozmetička odporučiť špeciálny krém pre použitie doma, ak podstupujete nejaké špecifické kozmetické ošetrenie v salóne krásy a je potrebné ho podporiť domácou starostlivosťou.

Pleťové krémy pre starostlivosť o pleť sa aplikujú dvakrát denne, ráno a večer.

Očistite tvár s čistiacim prostriedkom (mliekom, gélom) a dočistíme tonikom / pleťovou vodou, potom naneste krém na dokonale suchá koža, jemne vmasírujte, kým sa vstrebáva krém.
Ak máte čas, masírujte tvár po dobu niekoľkých minút, pretože vám to dáva niekoľko výhod; masáž napomáha prenikaniu výrobku a aktivuje mikrocirkuláciu, ktorá zvyšuje účinok aktívnych látok. Môžete vykonávať ľahké dotyky svojimi prstami na tvári v smere lymfatického obehu.

Často sa stáva, že s cieľom uspokojiť všetky potreby pokožky resp. riešiť všetky nedostatky pleti, sám jeden krém nestačí. Z tohto dôvodu je lepšie použiť dva rôzne krémy: aplikovať jeden každé ráno a druhý pred spaním do postele. Prípadne iná kombinácia môže byť nasledujúca: použite sérum a potom naneste krém každé ráno a večer.

Ak máte cez víkend viac času doprajte svojej pleti enzymatický píling, ktorý okrem toho že odstraňuje odumreté bunky, prebytočný maz a nečistoty z pórov, navyše aktivuje bunkový metabolizmus, čím spomaľuje starnutie, zlepšuje a zvyšuje prenikanie aktívnych látok zo sér a krémov do pleti. Po pílingu naneste masku podľa stavu a potrieb pleti či ročného obdobia.

Ak sa rozhodnete múdro, pleť dostane ,,dokonalé zaobchádzanie”, ktoré je vhodné pre vašu pokožku a spolu s pravidelnými návštevami v salóne krásy dosiahnete výrazné zlepšenie stavu pleti a spomalenie starnutia.

PRE KRÁSNU PLEŤ DNES A MLADŠIU ZAJTRA !

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy * for Click to select the duration you give consent until.

Telefón: 0908 700 111
Werferova 1
Košice 04011