Creative Beauty, s.r.o.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok   8:00 - 16:00
Ako si správne vybrať krém?

Ako si správne vybrať krém?

Voľba krému, to nie je jednoduchá úloha; pri jeho výbere je potrebné vziať do úvahy viaceré parametre ako sú alergie, typ pleti, vek, sezóna, ale aj aktuálny stav pleti – ako vyživená je vaša pokožka a či má škvrny, hĺbku vrások, za účelom získania požadovaných výsledkov.

Spravidla krém by mal byť zmenený každé tri až štyri mesiace, v závislosti na ročnom období a klímy; existujú samozrejme výnimky napríklad môže vám kozmetička doporučiť špeciálny krém pre použitie doma, ak podstupujete nejaké špecifické kozmetické ošetrenie v salóne krásy a je potrebné ho podporiť domácou starostlivosťou.

Pleťové krémy pre starostlivosť o pleť sa aplikujú dvakrát denne, ráno a večer.

Očistite tvár s čistiacim prostriedkom (mliekom, gélom) a dočistíme tonikom / pleťovou vodou, potom naneste krém na dokonale suchá koža, jemne vmasírujte, kým sa vstrebáva krém.
Ak máte čas, masírujte tvár po dobu niekoľkých minút, pretože vám to dáva niekoľko výhod; masáž napomáha prenikaniu výrobku a aktivuje mikrocirkuláciu, ktorá zvyšuje účinok aktívnych látok. Môžete vykonávať ľahké dotyky svojimi prstami na tvári v smere lymfatického obehu.

Často sa stáva, že s cieľom uspokojiť všetky potreby pokožky resp. riešiť všetky nedostatky pleti, sám jeden krém nestačí. Z tohto dôvodu je lepšie použiť dva rôzne krémy: aplikovať jeden každé ráno a druhý pred spaním do postele. Prípadne iná kombinácia môže byť nasledujúca: použite sérum a potom naneste krém každé ráno a večer.

Ak máte cez víkend viac času doprajte svojej pleti enzymatický píling, ktorý okrem toho že odstraňuje odumreté bunky, prebytočný maz a nečistoty z pórov, navyše aktivuje bunkový metabolizmus, čím spomaľuje starnutie, zlepšuje a zvyšuje prenikanie aktívnych látok zo sér a krémov do pleti. Po pílingu naneste masku podľa stavu a potrieb pleti či ročného obdobia.

Ak sa rozhodnete múdro, pleť dostane “dokonalé zaobchádzanie”, ktoré je vhodné pre vašu pokožku a spolu s pravidelnými návštevami v salóne krásy dosiahnete výrazné zlepšenie stavu pleti a spomalenie starnutia.

PRE KRÁSNU PLEŤ DNES A MLADŠIU ZAJTRA !

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy * for Click to select the duration you give consent until.

Telefón: 0908 700 111
Werferova 1
Košice 04011