Creative Beauty, s.r.o.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok   8:00 - 16:00
Vzácny kov PLATINA

Vzácny kov PLATINA

Objavte silu účinnej látky, Platiny, je unikátna až zázračná.

Drahé kovy a minerály stále častejšie nachádzajú uplatnenie v kozmetickom priemysle. Ich silu využívali na skrášľovanie už starovekí Egypťania, pretože verili, že uchovávajú mladosť.

Účinok Platiny, ako jedného z nich na pleť je skutočne zázračný. Výskumy totiž potvrdili, že tento skvost zlepšuje imunitu kože, zvyšuje jej elasticitu, omladzuje, vyhladzuje a spevňuje. Urýchľuje tvorbu kolagénu a elastínu, zlepšuje teda stav pokožky a prispieva k redukcii vrások. Napomáha tiež k optimálnej absorpcii všetkých aktívnych zložiek, zlepšuje hydratáciu a chráni pred voľnými radikálmi, pričom tieto výsledky dosahuje takmer okamžite.

Táto aktívna látka taktiež priaznivo vplýva aj na citlivú pleť, má silné antioxidačné účinky, regeneruje a zjemňuje povrchovú štruktúru pokožky. Vďaka tomu je vynikajúci prostriedok na akné a ideálny aj ako preventívna starostlivosť o pleť.

Produkty obsahujúce Platinu dokážu nastoliť v epiderme rovnováhu, ktorá napraví nedostatky aknóznej, citlivej a zrelej pleti. Rozžiari povrch pokožky, zdokonalí vstrebávanie živín a pôsobí antibakteriálne.

Do pleti je ho ideálne aplikovať aj kyslíkovým ošetrením, pri ktorom sa častice Platiny viažu priamo s koncentrovaným kyslíkom a dosahujú výrazný liftingový efekt.

Vyskúšajte tajomstvo Platiny, s ktorou sa kozmetický produkt bojuje proti známkam času celkom novým spôsobom a umožňuje tak zachovanie prirodzenej krásy a jedinečnej žiarivosti. Nájdete ju napríklad v zloženiach z línie Timeless od Alissa Beauté.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy * for Click to select the duration you give consent until.

Telefón: 0908 700 111
Werferova 1
Košice 04011