Creative Beauty, s.r.o.
Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok   8:00 - 16:00
panestetic logo

O spoločnosti Panestetic

Panestetic je popredný taliansky inovátor najmodernejších pokročilých, neinvazívnych systémov pre kozmetické, dermatologické centrá, SPA či lekárske kliniky už od roku 1984. Prístroje sú schopné dosiahnuť a aj prekonať výsledky invazívnych ošetrení, úplne bezpečne, bezbolestne, pohodlne a samozrejme bez využitia ihiel a ďalších invazívnych metód… 

Všetky prístroje do poslednej súčiastky sú navrhnuté a vyrobenév taliankych laboratóriách Panestetic, v súlade so zásadami stanovenými Európskym spoločenstvom a sú podrobené pravidelným bezpečnostným a výkonnostným kontrolám.

Produkty spoločnosti sú navrhnuté pre celý rad aplikácií, od ošetrenia pokožky tváre a ošetrenie tela až po trvácne odstránenie ochlpenia. Spoločnosť vďaka rozsiahlym skúsenostiam vo výskume a vývoji nových technológií taktiež špecializovanú radu produktov pod značkou Electra Tech Cosmetics, ktoré sú navrhnuté aby spolupracovali s kozmetickými zariadeniami s medicínskou certifikáciou synergeticky bez toho, aby akýmkoľvek spôsobom degradovali prístroje, naopak aby zvyšovali a predlžovali účinky ošetrenia v salóne a aj na domácu starostlivosť.

Spoločenská zodpovednosť je pre nás povinnosťou. Záväzok k CSR (Corporate Social Responsibility) vníma Panestetic ako nevyhnutnú úlohu a vždy sa k svojim partnerom aj konkurencii správali eticky.
Panestetic pôsobí celoročne v rámci charitatívnych a podporných aktivít na miestnom a národnom území a venuje veľkú pozornosť prírode a projektov organizovaných cez PANGEA ONLUS, ktorí sú pevne presvedčení, že „život vždy začína ženami“. 

panestetic laboratories

BUĎTE VŽDY V OBRAZE:

Viac o prístrojoch PANESTETIC

Panestetic ako výrobca certifikovaných európskych estetických technológií a je súčasť združenia FAPIB (talianske združenie výrobcov kozmetických prístrojov). Každé zariadenie je vyrábané v úplnom súlade s normami Európskej únie a pravidelne podlieha prísnym kontrolám bezpečnosti a účinnosti.
Panestetic dbá nielen na bezpečnosť prístrojov a technológií pre koncových klientov, ale aj pre obsluhujúci personál, ktorý je týmto technológiám vystavený mnohonásobne dlhší čas. Prístroje sú vyvíjané, vyrábané a kompletizované vo vlastných dielňach, ktoré sú súčasťou sídla firmy. Tu podliehajú prísnemu systému kontrol a technických meraní. Oproti veľkému množstvu zariadení na trhu tak majú deklarovanú kvalitu, jasne identifikovaného výrobcu a overiteľný pôvod každej jednej súčiastky.

PANESTETIC si zakladá nielen na kvalite technológií, ale aj na kvalite materiálov použitých pri výrobe elektronických a mechanických súčastí prístrojov. Tento faktor zaručuje ich dlhú životnosť a znižuje rýchlosť opotrebovaniu spôsobenou ich každodenným využívaním. Použité povrchové materiály sú kvalitné, pevné, ľahko sa čistia, netrpia farebnými zmenami spôsobenými vplyvom svetelného žiarenia a sú tiež termostabilné.

Analýza účinnosti je vykonávaná vlastnými technológmi vo firme Panestetic a tiež v spolupráci s nezávislými inštitúciami. Kontrola účinnosti prístrojov a použitých technológií sa vykonáva formou nezávislých klinických testov na dobrovoľníčkach. Na posúdení  efektivity sa využívajú ako objektívne hodnotiace metódy – merania pomocou špecializovaných meradiel a zariadení a tiež subjektívnych hodnotení výsledkov testovanými osobami.

Zariadenia Panestetic majú prehľadné, veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Prístroje disponujú veľkým farebným dotykovým displejom. Pracovné hlavice a násadce sú vyrábané s najvyšším ohľadom na pohodlie klienta aj obsluhujúceho personálu. Ich ergonomický tvar a nízka hmotnosť uľahčujú úchop a manipuláciu a zaisťujú pracovný komfort a pri ďalšej manipulácii počas ošetrenia. Vďaka kompaktnej veľkosti a integrovanému alebo samostatnému stojanu na kolieskach – voliteľné príslušenstvo je možné s prístrojmi ľahko manipulovať a premiestňovať ich medzi miestnosťami.

  • Pred distribúciou zariadenia klientovi prechádza každé jedno zariadenie výstupnou kontrolou a odchádza zo spoločnosti s kompletnou technickou dokumentáciou. Návod na použitie / manuál ošetrenia, ktoré umožňujú bezproblémovú obsluhu prístroje a technológií.
  • Panestetic úzko spolupracuje so servisnými technikmi a zaručuje možnosť nepretržitého sledovania každého prístroje podľa sériového čísla po celom svete. Vybrané prístroje majú zabudované USB port, vďaka ktorému je možné diagnostikovať prípadné poruchy a aktualizovať softvér prístroja na najnovšiu verziu. Samozrejmosťou je aj záručný a pozáručný servis, priamo v sídle Panestetic.
  • Panestetic vyrába vlastnú kozmetickú radu ELECTRA TECH COSMETICS, ktorá ešte viac podporí účinky prístrojových ošetrení, a zároveň predlžuje životnosť prístrojov a chráni ich pred poškodením spôsobeným použitím nevhodných doplnkových produktov.
  • Panestetic tiež disponuje kompletným školiacim vybavením a priestormi, kde je výnimočne možnosť zaškolenia priamo v srdci spoločnosti. Pravidelné medzinárodné stretnutia pre distribútorov a klientov z celého sveta (podmienky a pravidelnosť účasti sa môžu meniť v prípade mimoriadnych udalostí…).

Všetky zariadenia z dielne Panestetic sa označujú unikátnym moderným a nezameniteľným dizajnom. Taký prístroj je ozdobou každého salónu a známkou jeho profesionality.

PRAVIDELNÁ ÚČASŤ NA PRESTÍŽNEJ VÝSTAVE: COSMOPROF

panestetic cosmoprof - nemazat

CELOSVETOVO NIEKOĽKONÁSOBNE OCEŇOVANÝ PRÍSTROJ

BRUSEL AWARD 2019

1. miesto Brusel 2019

ZONER ANTI-AGE TRILOGY
zoner pristroj
zoner award

1. miesto Hong Kong 2020-2021

Viac o kozmetike Electra Tech Cosmetics

Electra Tech Cosmetics

Kozmetika vyvinutá na starostlivosť o tvár a telo v kombinácii s prístrojovými technológiami
Electra Tech Cosmetics je kozmetická značka vysokej kvality s inovatívnymi a efektívnymi zloženiami, ktoré sú cielene vytvorené tak, aby pôsobili na hlavné nedostatky pleti a tela. Synergicky zvyšuje a predlžuje účinnosť ošetrení prístrojmi a je kompatibilná najmä pre prístroje značky Panestetic a bezpečná pri iných prístrojoch.

Ponúka aktívne séra na starostlivosť o tvár i telo vhodné na zapracovanie mezoporáciou, najmä elektroporézou, aktívne masky, pomocné produkty na ošetrenie ultrazvukom, laserom, rádiofrekvenciou, ale aj produkty prípravnej fázy alebo ultra-efektívne telové bandáže.

VLASTNOSTI KOZMETIKY ELECTRA TECH COSMETICS

Na rozdiel od mnohých kozmetických línií na trhu, ktoré sú vyrobené z látok so značným negatívnym dopadom na ekosystém, produkty Electra Tech Cosmetics obsahujú iba prírodné molekuly rešpektujúce a chrániace životné prostredie.

Všetky aktívne látky obsiahnuté v línii Electra Tech Cosmetics majú výbornú afinitu k pleti, pretože sú obohatené o vysoko kvalitné pleti identické materiály, aktívne titrované substancie a rastlinné emulzifikanty. Electra sú vysoko kvalitné formuly, u ktorých je garantované, že neobsahujú látky pochádzajúce zo zvierat alebo ropy. Čiže sa jedná o prírodné vegánske produkty.

Electra Tech Cosmetics je charakteristická vysokou penetračnou schopnosťou vďaka prítomnosti hydrolyzovaných GAG (glykosaminoglykánov), ktoré sú schopné pôsobiť vo väčšej hĺbke. Čo je dôležité – obsahuje tú správnu koncentráciu účinných látok na dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Electra Tech Cosmetics umožňuje zlepšiť a maximalizovať výsledky technológií, ktoré sú používané v kozmetickej praxi, a je špeciálne navrhnutá tak, aby pôsobila v synergii s mnohými rôznymi zariadeniami, ktoré môžu byť používané v kozmetických salónoch a dermatologických či beauty centrách.

Certifikácie a členstvá

iso-9001 panestetic
Iso panestetic certification
ISO medical devices
FAPIB panestetic
Panestetic clenstvo Logo Pangea
Telefón: 0908 700 111
Opatovská cesta 10
Vyšné Opátske 040 01 Košice