S HI-TECH profesionálnou luxusnou talianskou dermakozmetikou BIOLINE JATÓmáte istotu, že používate produkty a najnovšími kozmetologickými aktívnymi látkami a vysokými koncetráciami pri zachovaní maximálnej bezpečnosti a okamžite viditeľnych výsledkoch.

BIOLINE JATÓ Vášmu salónu prinesie niekoľko výhod:

. . . KVALITA

Budete pracovať s výrobkami vysokej kvality. Sú vyvinuté tak, aby chránili a rozvíjali krásu tváre a tela s čo najväčším využitím súčinnosti medzi prírodou a vedeckým výskumom. Používame najmodernejšie aktívne látky získavané z prírodných zdrojov ako sú rastlinné extrakty, výťažky z ovocia, kvetín a aktívne látky z mora.

. . . TECHNOLÓGIA

BIOLINE JATÓ sa drží na špičke vo využití novej biotechnológie. V produktoch začal ako prvý využívať nanotechnológie – v roku 2005, o 4 roky neskôr rastlinné kmeňové bunky. Neustále vyvíja nielen aktívne látky, ale aj ich nosiče, ktoré zabezpečia hlbší a dlhotrvajúcu účinnosť aktívnej látky. Preto máte istotu, že váš salón bude pracovať v súlade s najnovšími trendami vo svete kozmetiky.

. . . PROFESIONÁLNA KOZMETOLÓGIA

V širokom sortimente produktov, ktoré možno rôzne kombinovať, nájdete riešenie pre všetky problémy pokožky. Ošetrenie možno prispôsobiť aj s hľadiská financií – od ekonomického až po luxusný. Ošetrenie a rôzne typy masáže si možno vyskúšať aj v praxi na našich seminároch , samozrejme sú technické konzultácie s odborníkmi, manuály s protokolmi /postupmi/ ošetrení a ďalšie podporné materiály.

. . . RAST VÁŠHO SALÓNU

V naších vzdelávacích projektoch vám pomožeme prispôsobiť služby, aby vyhovovali potrebám konečného zákazníka. Poradíme, akým spôsobom vyprofilovať kozmetický salón tak, aby nadobúdol zdravú krásu a osobnú radu týkajúcu sa duševnej a fyzickej pohody.

. . . INDIVIDUÁLNY PRÍSTUPNaši klienti oceňujú, že vedľa ních stojí silný partner, ktorému môžu ponechať veľa svojích starostí. Preto vám budeme pomáhať vo vzdelávaní a rozvoji salónu, a vy sa môžete venovať svojej odbornej práci. Môžete využívať výhodné akčné ponuky zamerané nielen na profesionálne použitie, ale aj na vašého konečného klienta. Vášmu salónu sú k dispozícii plagáty, stojany, uniformy, uteráky, takže získa jednotnú image značky Bioline.

. . . ĽAHKÝ ZAČIATOK

S Bioline Jató môže byť aj začiatok ľahký – zoznámime Vás s vlastnosťami a funkciami jednotlivých línií a ponúkame výhodné podmienky pre začiatok práce so značkou Bioline Jató. Pravidelné odbery sú odmeňované bonusmi a zľavami, školeniami, či zahraničnými kongresmi.

. . . TRADÍCIA

Značka Bioline Jató bola založená v roku 1979. Dnes pôsobí už v 50 krajinách sveta. Pre vás týchto 37 rokov vývoja znamená istotu, že získavate úspešného, kvalitného a roky povereného obchodného partnera, ktorý je tu vždy pre vás.

Phone: 0908 700 111
Werferova 1
Košice 04011